Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky

1. Provozovatel webových stránek www.doktorvoda.cz

Ing. Ihor Malina

Rumunská 2663/1
796 01, Prostějov

Ič: 06870589

DIČ: CZ8601211443


Jsem plátce DPH.

2. Zakoupení zboží nebo objednání služeb na webových stránkách je možno pomocí

 • formuláře rychlého objednávání
 • na e-mail: info@doktorvoda.cz
 • telefon: +420 732 255 725; +420 775 500 376
 • při osobní návštěvě

3. Při objednání produktů nebo služeb z webových stránek waterclean.cz souhlasíte se všemi jejími dodacími podmínkami. Všechny podmínky pro obě strany jsou závazné.

4. Fotografie a obrázky jsou ilustrativní a mohou se lišit od originálu.

5. Vlastnictví výrobku je po doručení, převzetí a zaplacení.

6. Koupit zařízení na filtraci vody a objednáni služeb, je možné pro fyzické i právnické osoby.

Dodací podmínky

1. Dodací lhůta na (čištění studní, čištění studní, instalace filtrace vody zařízení, uvedení do provozu filtrační systémy, služby, atd.)závisí na dohodě obou stran.

Upozornění: Většina zařízení se dopravuje přímo od dodavatelů z velkoskladů. Díky tomu jsme schopni poskytnout našim zákazníkům ty nejlepší ceny a záruku 2-10-let s podmínkou pravidelného servisu.

2. Slevy na zboží a služby jsou uchovávány a jsou platné jen pro zákazníky, kteří už u nás nakupovali.

3. Slevy je možné poskytnout jen pro zákazníky kteří už naše služby a výrobky využívají. Slevy jsou možné jen po dohodě mezi oběma stranami.

Možnosti dopravy

 • Česká pošta
 • PPL

Způsob plateb

 • Hotově na provozovně
 • Dobírkou
 • Platbu převodem na bankovní účet

Přijetí zboží

1. Po obdržení zboží musí zákazník zkontrolovat neporušení obalu a zboží. Při přepravě je dopravce odpovědný za porušení obalu a zboží. V případě poškození zboží bude zákazníkovi nabídnuta sleva nebo nové zboží. Kontrola zboží při převzetí musí být provedeno za přítomnosti osoby která zboží předávala.

2. Nárok na výměnu zboží má zákazník do 14 dní od přijetí zboží, v nepoškozeném, originálním obalu a výrobek musí být nepoškozený. V takovém případě musí zákazník na vlastní náklady vrátit zboží. V případě poškození zboží bude zboží vráceno zákazníkovi. Vrátit peníze za zboží, je možné jen po vzájemné dohodě mezi oběma stranami a jen bankovním převodem.

Záruka

Záruční doba na veškeré zboží je 2 roky. Záruční opravou se rozumí oprava během záruční doby a doba záruky se opravou neprodlužuje. Odstranění závad se provádí výměnou nebo opravou součásti výrobku nebo samostatného dílu. Záruku poskytuje přímo společnost, která zařízení prodala. V případě poruchy na zařízení, zajistíme pokud možno co nejrychlejší opravu nebo výměnu zboží za nové. Záruka se nevztahuje na zboží, které bylo mechanicky poškozeno nebo v případě nedodržení návodu na použití. Zároveň poskytujeme našim zákazníkům záruku na výběr zařízení. V takovém případě bude provedena kompletní kontrola systému a na základě rozboru vody, budou navrženy filtry, nebo celý filtrační systém postavený na míru dle požadavků dodavatele, tak aby byl plně funkční. Po dodání a zprovoznění zařízení bude vystaven záruční list, ve kterém budou zapsány záruční podmínky.

Zrušení objednávky

Všichni zákazníci mají nárok na zrušení objednávky do 24 hodin od objednávky. Objednávku lze zrušit jen telefonicky.

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

Prodávající tímto v souladu s ustanovením § 14 zákona o ochraně spotřebitele informuje kupujícího, že má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy upravené těmito obchodními podmínkami. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce. Její internetová adresa je www.coi.cz

Elektronická evidence tržeb

Prodávající povinen:

 • Vystavit kupujícímu účtenku
 • Zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online
 • V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
ověřeno zákazníky seznam ověřeno zákazníky google